Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zadłużenie wobec KTBS-u do 8 mln zł

W lutym tego roku informowaliśmy o zadłużeniach na kwotę ponad 7,8 mln złotych winnych jest w sumie 938 kołobrzeżan, którzy zalegają na rzecz miasta z tytułu najmu lokali socjalnych i komunalnych w Kołobrzegu. Jak przyznają urzędnicy problem z niepłaceniem czynszu przez mieszkańców wynajmujących od miasta lokale socjalne, czy komunalne, jest poważny. Największe zadłużenie, jakie w ostatnich latach wygenerował dłużnik wobec miasta z tytułu najmu lokalu komunalnego stanowiącego własność gminy wynosiło ponad 200 tysięcy złotych.

Wczoraj w audycji Telewizji Kablowej Kołobrzeg wiceprezydent Ilona Grędas-Wójtowicz poinformowała, że kwota zadłużenia wzrosła i przekroczyła kolejny milion. Obecnie zadłużenie wynosi 8.081.652 zł. Dane te pochodzą z końca września tego roku. 925 kołobrzeżan zalega z opłatami. Dobrą informacją jest to, że coraz więcej osób próbuje spłacić swój dług, zrobiło to już 128 osób,

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama