Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trener karate zatrzymany. Miał dopuścić się innych czynności seksualnych wobec małoletniego

- Prowadzimy postępowanie przeciwko podejrzanemu. Ma on postawiony zarzut, który obejmuje dopuszczenie się innych czynności seksualnych wobec osoby poniżej 15 roku życia. Kwalifikacja czynu obejmuje różnej czynności ze sfery seksualnej. Materiał dowodowy jest na tyle przekonujący, że właśnie ten zarzut został postawiony. Zastosowany został środek o charakterze izolacyjnym w postaci aresztu na okres 3 miesięcy - mówi naszemu portalowi Iwona Pluta, prokurator rejonowy.

Sprawę prowadzi kołobrzeska policja. Zarzuty postawiono trenerowi i właścicielowi jednej z kołobrzeskiej szkół karate W.D. Prokuratura nie podaje szczegółowych informacji dotyczących aresztowania, do którego doszło już we wrześniu, a także danych osoby, której sprawa dotyczy, zasłaniając się dobrem śledztwa. Wiemy jednak, że podejrzany dopuścić się kilku czynności wobec dziecka w dłuższym okresie czasu. Śledczy apelują jednak do rodziców, aby porozmawiali ze swoimi dziećmi, czy nie były one świadkami jakichś dziwnych zdarzeń, albo o czymś nie słyszały. Z takimi informacjami warto podzielić się z policjantami. Śledztwo trwa.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama