Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zmiany organizacji ruchu wokół cmentarza - akcja "Znicz"

Jak co roku, w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie kołobrzeskiej nekropolii. Policjanci już od 30 października będą prowadzić wzmożone działania, mające na celu dbanie o bezpieczeństwo przybywających w tych rejonach uczestników ruchu. Kierowcy mogą się spodziewać wzmożonych kontroli pod kątem trzeźwości, stanu technicznego pojazdów czy bezpieczeństwa przewożenia dzieci.

Od 30 października od godziny 07:00 do 2 listopada do godziny 07:00 ul. Św. Wojciecha będzie ulicą jednokierunkową z wjazdem od ul. 6 Dywizji Piechoty. Jeden kierunek obowiązywał będzie do wysokości ul. Makuszyńskiego i Kossaka. Można nią będzie przejechać jedynie w stronę Radzikowa z maksymalną prędkością 30 km/h. Dodatkowo na ulicy 6 Dywizji Piechoty od Zieleniewa aż do ronda przy ul. Artyleryjskiej w obu kierunkach będzie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Informujemy także, że postój taksówek zlokalizowany zostanie na ul. 6 Dywizji Piechoty w okolicy stacji paliw Moya.

W tym okresie policjanci będą pełnić służbę w miejscach najbardziej zagrożonych, a więc na skrzyżowaniach dróg dojazdowych i w miejscach wzmożonego ruchu pieszych na całym odcinku ul. Św. Wojciecha o zmienionej organizacji ruchu oraz w okolicach cmentarzy powiatu kołobrzeskiego i wjazdach do miast i miejscowości.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama