Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na hospicjum zebrano w tym roku rekordową kwotę!

Kołobrzeżanie po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca. Podczas dzisiejszej zbiórki na kołobrzeskim cmentarzu kwestowało wielu wolontariuszy, w tym mieszkańcy miasta, harcerze czy lokalni politycy. Jak poinformowało kilka minut temu kołobrzeskie hospicjum udało się w tym roku zebrać rekordową kwotę.

To, co dzisiaj się wydarzyło, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wsparliście nas Państwo kwotą 45.006,91 w zeszłym roku było to 33.872,01 zł Z całego serca dziękujemy wszystkim Wam - Darczyńcom, wszystkim Wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas i kwestowali na rzecz naszego Hospicjum i pracowali w sztabie. Pieniądze policzone z nieocenioną pomocą Pracowników Santander Bank Polska SA w Kołobrzegu Panów Łukasza Kmiecika i Michała Sety - czytamy na stronie internetowej hospicjum.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama