Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

MOPS będzie dystrybuował węgiel dla kołobrzeżan

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zwraca się z prośbą do mieszkańców miasta Kołobrzeg, by wyrazili wstępną gotowość kupna po preferencyjnych cenach węgla dystrybuowanego przez kołobrzeski samorząd.

Węgiel ten mogą kupić osoby, które wystąpiły lub planują wystąpić z wnioskiem o przyznanie dodatku węglowego. Wnioski o dodatek węglowy można składać do końca listopada br. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kołobrzegu.

Przyznanie dodatku pozwala kupić 1,5 tony węgla do końca roku oraz 1,5 tony węgla w I półroczu 2023 roku.

Wstępna deklaracja mieszkańców Kołobrzegu w sprawie kupna węgla na warunkach preferencyjnych pozwoli oszacować, ile węgla kołobrzeski samorząd powinien zabezpieczyć.

W powyższej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny do dnia 4 listopada 2022 r. (piątek) w godzinach 8.00 - 14.00 z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kołobrzegu pod numerem telefonu 94 35 52 300.

Fot. archiwum

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama