Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Troton partnerem projektu ocalenia kołobrzeskich neonów

Po raz kolejny firma Troton Sp. z o.o. zdecydowała się wesprzeć projekt społeczny, który ma na celu ocalenie kołobrzeskich neonów i reklam świetlnych oraz ich wyeksponowanie w Galerii Świateł, która powstanie w parku przy ul. Frankowskiego w Kołobrzegu.

Jan Wołejszo, Prezes Troton: „Od wielu lat okazujemy wsparcie w różnych akcjach lokalnych. Jako producent profesjonalnych produktów lakierniczych od 1978 roku, z chęcią zaangażujemy naszych pracowników, którzy ustalą właściwą technologię naprawy neonów z lat 60-80 i zaproponują odpowiednie produkty firmy Troton do ich renowacji.”

Paweł Chmielecki  (na zdjęciu wraz z Katarzyną Koperkiewicz z Kołobrzeskich Neonów) pobrał próbki elementów metalowych neonów i wraz z zespołami techników oraz specjalistów z laboratorium sprawdzą, które produkty naszej firmy będą najlepsze do usunięcia starych powłok farby. - informują organizatorzy akcji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama