Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wystawa fotograficzna ”Powrót do Pekinu 2022" już otwarta [foto/wideo]

Na wystawie otwartej w piątek o 12 w kompleksie Milenium w Kołobrzegu sześciu fotoreporterów zaprezentowało najciekawsze momenty XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Zakończone 20 lutego igrzyska były olbrzymim wyzwaniem organizacyjnym i najbardziej skomplikowaną imprezą pod kątem reżimu sanitarno-epidemiologicznego w historii. Czy organizatorom udało się przeprowadzić zawody na olimpijskim poziomie? Jakie emocje towarzyszyły biało-czerwonym na sportowych arenach? Jakie wyjątkowe kadry udało się uchwycić polskim fotografom sportowym? Jak wyglądała największa sportowa impreza poza kamerami? Tego można się już dziś dowiedzieć z wystawy.

Autorami zdjęć są: Grzegorz Momot (Polska Agencja Prasowa), Tomasz Markowski ("Przegląd Sportowy"), Andrzej Banaś (Polska Press) Robert Hajduk i Szymon Sikora - obaj "Magazyn Olimpijski" oraz jedyna kobieta w tym gronie Aleksandra Szmigiel, która wykonywała zdjęcia dla agencji Reutersa. Autorzy opowiadali o przeżyciach związanych z podróżą i pobytem na tych igrzyskach, które siłą rzeczy musiały być poddane reżimowi sanitarnemu z powodu pandemii COVID-19.

Zobacz materiał wideo z otwarcia.

 

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama