Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do wymuszeń

Pomimo trwającego remontu ulicy Armii Krajowej kierowcy zapominają o patrzeniu na znaki. Chodzi o skrzyżowanie Wojska Polskiego z Dworcową. Wyjeżdżający z Alei I Armii Wojska Polskiego ma pierwszeństwo przejazdu przed pojazdami poruszającymi się ulicą Dworcową. Kierowcy o tym zapominają i notorycznie dochodzi na tym skrzyżowaniu do wymuszeń i kolizji. Zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym na skrzyżowaniu bez sygnalizacji świetlnej o pierwszeństwie przejazdu decydują znaki drogowe. Pierwszeństwo przed pojazdem znajdującym się na drodze podporządkowanej ma pojazd znajdujący się na drodze z pierwszeństwem przejazdu. Kierowcy, którzy przejeżdżają ulicą Dworcową przy poczcie muszą ustąpić pierwszeństwa wszystkim innym pojazdom lub uczestnikom ruchu wyjeżdżającym z Wojska Polskiego lub Armii Krajowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama