Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czy powstanie drugi Lidl w Kołobrzegu?

24 listopada w galerii "Karuzela" otwarty zostanie pierwszy w gminie Kołobrzeg "Lidl". Warto pamiętać, że Budzistowo nie leży w Kołobrzegu. Co prawda, wielu traktuje ten obiekt jako kołobrzeski, ale prawda jest nieco inna. A to oznacza, że w Kołobrzegu nadal jest jeden "Lidl", choć mieszkańcy cenią sobie tę sieć. Na naszym portalu było już wiele zapytań, kiedy powstanie kolejny taki sklep, gdyż ten jest niewystarczający. Część osób zadowoliła się wyjazdami do Ustronia Morskiego, gdzie również otwarto "Lidla".

Z naszych informacji wynika, że drugi "Lidl" miałby zostać otwarty na Radzikowie. Potwierdzają nam to niektórzy mieszkańcy. Zapytaliśmy o to w Starostwie Powiatowym. Jak odpowiedziała nam Marlena Wachowska, rzecznik prasowy starosty, w pierwszym kwartale 2022 roku wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na taką inwestycję, ale postępowanie jest na razie zawieszone. Zapytaliśmy o to w samym "Lidlu". Oto co odpowiedziała nam odpowiedzialna za komunikację Aleksandra Robaszkiewicz: "Sieć sprzedaży Lidl Polska liczy w tej chwili ponad 800 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju. Otwieramy kilkadziesiąt sklepów rocznie i takie tempo ekspansji planujemy utrzymać, rozwijając się w sposób organiczny. Sklep w Budzistowie zostanie otwarty 24 listopada b.r. Rozważamy budowę sklepu przy ul. Grzybowskiej w Kołobrzegu, ale obecnie nie podejmujemy działań związanych z realizacją takiej inwestycji".

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama