Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tomasz Tamborski wyszedł na wolność

Sąd nie zgodził się na przedłużanie aresztu dla samorządowca i  polityka kołobrzeskiej Platformy Obywatelskiej - Tomasza Tamborskiego. Dziś rano starosta wyszedł na wolność, opuszczając areszt w Stargardzie, gdzie przebywał od pewnego czasu. Prokuratura postawiła mu zarzut łapówkarstwa. Polityk nigdy nie przyznał się do tego zarzutu, a jego obrońcy twierdzą, że śledczy nie mają absolutnie żadnych dowodów na popełnienie przestępstwa. O tym, że prokuraturze śledztwo się sypie, a fakty przestają się zgadzać, pisaliśmy już na naszym portalu (przeczytaj).

Tomasz Tamborski podkreśla, że jest niewinny i dostał odłamkiem sprawy. Zamierza się bronić, a jego obrońcy na przyszły tydzień mają zwołać specjalną konferencję prasową poświęconą działaniom prokuratury i zarzutom, które zostały postawione staroście.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama