Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Choinka i świąteczne iluminacje w tym roku tylko pod ratuszem

Miasto rozstrzygnęło przetarg na montaż choinki i iluminacji świątecznych na ten rok. W przetargu wystartowało kilka podmiotów. Wygrała firma Multidekor, która już w Kołobrzegu dostarczała świąteczne elementy. Koszt to 89 tysięcy złotych. Wybrano wariant oszczędnościowy, przy ratuszu rozświetlona i zamontowana będzie choinka, dwa anioły i skrzydła anioła. Tam też będzie odbywał się Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie to miejsce w którym będzie tliła się namiastka świątecznego klimatu. Dekoracje zamontowane zostaną na 6 grudnia, zniknąć mają w połowie lutego. To namiastka świąt, na którą można sobie w dobie kryzysu i oszczędzania pozwolić.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama