Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uważajcie, na Koszalińskiej przesunięto znaki "teren zabudowany"

Znak D42 i D43, oznaczające teren zabudowany i koniec terenu zabudowanego, zostały przesunięte na ulicy Koszalińskiej bardziej na wschód. To inicjatywa radnego "Nowego Kołobrzegu" - Kamila Barwinka, o której pisaliśmy na naszym portalu w czerwcu (przeczytaj). Wniosek w tej sprawie złożyła do GDDKiA prezydent Anna Mieczkowska, a w listopadzie jest efekt. Oznakowanie zostało przesunięte na wysokość "Bastionu", w konsekwencji czego kierowcy dłużej muszą jeździć z prędkością 50 km/h wyjeżdżając z miasta, a także szybciej będą zwalniać, osiągając obszar terenu zabudowanego. Ma to zwiększyć bezpieczeństwo pojazdów wjeżdżających na teren osiedla "Cztery Pory Roku". Oznacza to także, że zapewne policjanci zechcą w nowym miejscu mierzyć prędkość i kierowcy powinni to sobie zapamiętać...

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama