Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

To oni ruszyli na ratunek rannemu mężczyźnie

Kołobrzescy policjanci podczas patrolu miasta Kołobrzeg zauważyli mężczyznę, który wpadł do Kanału Drzewnego - pisaliśmy o tym na naszym portalu (zobacz).

Starsi posterunkowi - Paweł Bazylak i Marcin Kosel, patrolując rejon służbowy zauważyli osobę, która wpadła do Kanału Drzewnego. Policjanci niezwłocznie ruszyli z pomocą. Mężczyzna próbował wydostać się sam, ale zabrakło mu siły. Policjanci wyciągnęli przemoczonego i zmarzniętego 52-latka, który obficie krwawił z rany na głowie. Mężczyzna upadając uderzył się o jeden z licznych w tym miejscu wystających kamieni. Funkcjonariusze opatrzyli głębokie rozcięcie z tyłu głowy i pomogli mu zmienić przemoczoną odzież na suchą. Od 52-latka wyczuwalna była woń alkoholu, co mogło przyczynić się do utraty równowagi, a w konsekwencji upadku do kanału. Do przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego policjanci opiekowali się mężczyzną, okryli go kocem termicznym i sprawdzali funkcję życiowe. Poszkodowany trafił do kołobrzeskiego szpitala.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama