Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ile osób skorzystało z hulajnóg elektrycznych?

Poprosiliśmy kilku przedstawicieli firm zajmujących się na terenie Kołobrzegu wynajmem hulajnóg elektrycznych. Dotychczas odpowiedziała jedna firma, a jej dane są bardzo ciekawe. Hulajnogi TIER cieszą się wśród mieszkańców Kołobrzegu dużą popularnością, co znajduje potwierdzenie w statystykach marki. Od czerwca zeszłego roku, czyli od momentu udostępnienia w pełni neutralnej klimatycznie usługi TIER w Kołobrzegu, e-hulajnogi zostały wypożyczone aż 206 076 razy. Wśród najczęściej pokonywanych e-hulajnogą ulic znalazły się Antoniego Sułkowskiego, Adama Mickiewicza, Bałtycka, Wschodnia, Jana Kasprowicza oraz Marii Rodziewiczówny. Jak wynika z ogólnopolskiego badania TIER „Brand Tracker 2022 ”, jedną z najważniejszych motywacji, którą kierują się użytkownicy tej marki jest, jak zaznacza 82% z nich, szybkie dotarcie do wybranej lokalizacji. Aż 61 % wskazuje, że ceni urządzenia za wygodę z korzystania, a także dużą dostępność i elastyczność parkowania pojazdu. 54% osób podczas jazdy załatwia najważniejsze „sprawunki”, natomiast 43% wybiera mikromobilność w drodze do pracy. E-hulajnogi  to również doskonały środek transportu w celach rekreacyjnych, co potwierdza aż 55% użytkowników. Być może właśnie w takim celu była wykorzystywana e-hulajnoga TIER podczas najdłuższego, odnotowanego na terenie miasta wypożyczenia, które trwało prawie 17 minut.

Ponadto, użytkownicy z Kołobrzegu mają możliwość do końca tego roku skorzystać z TIER Connect, czyli funkcjonalności integrującej tradycyjny transport miejski z mikromobilnością. Aby uruchomić TIER Connect, należy zalogować się na konto Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, a następnie wygenerować i pobrać indywidualny kod do wprowadzenia w aplikacji TIER. Dzięki niemu mieszkańcy otrzymują nielimitowane i bezpłatne odblokowania na przejazdy e hulajnogami. Użytkownicy ponoszą koszt jedynie za wykorzystane minuty przejazdu.

foto TIER

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama