Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Konkurs plastyczny dla dzieci na projekt bożonarodzeniowej kartki

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci na projekt bożonarodzeniowej kartki. Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Obecnie najczęściej korzystamy z nowoczesnych sposobów komunikowania się, ale nie zastąpią one tradycyjnej kolorowej świątecznej kartki wysyłanej pocztą.

- Dwie zwycięskie prace zostaną wydrukowane w formie świątecznych kartek i wysłane z życzeniami do wielu instytucji współpracujących z Kołobrzegiem, jednostek samorządowych, organizacji pozarządowych czy do miast partnerskich. Na każdej kartce znajdzie się informacja o autorze projektu. Jak co roku liczę na kreatywne pomysły pomysłów i życzę wspaniałej zabawy przy tworzeniu kartek. Pamiętajcie o kołobrzeskich akcentach - mówi Anna Mieczkowska.

Prace plastyczne należy dostarczyć osobiście do Biura obsługi Klienta Urzędu Miasta (21 listopada 2022 roku, do godziny 15:00 w kopercie z napisem: "BPM - Konkurs na Kołobrzeską Kartkę Bożonarodzeniową".

Dla zwycięzców oraz wyróżnionych przewidziano nagrody rzeczowe. Szczegóły Konkursu, a także formularz zgłoszeniowy są dostępne w Regulaminie.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama