Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trwa zbiórka dla postrzelonego myśliwego i jego rodziny

O tym zdarzeniu informowaliśmy was w sobotę (przeczytaj). Znajomi postrzelonego i rannego mężczyzny zorganizowali zbiórkę publiczną na dalsze leczenie i rehabilitację. Czytamy na niej :

Szanowne Koleżanki i Koledzy, nasz przyjaciel kolega w trakcie polowania komercyjnego pod Kołobrzegiem 12.11 uległ wypadkowi w wyniku niekontrolowanego wystrzału po linii przez uczestnika polowania. Myśliwy ten przyjechał do nas z Francji. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek ustalają to właściwe organy. (...) Krzysztof jest osobą skromną i bardzo lubianą przez wielu ludzi z którymi miał okazję się spotkać i poznać. Pracuje jako kierowca w prywatnej firmie. Kieruje ciężarówką. To jest jego i jego rodziny główne źródło dochodów. Niestety noga musi zostać amputowana. Krzysztof od chwili przeprowadzenia operacji jest w śpiączce farmakologicznej nie wie co się dzieje.

Liczę na wsparcie zarówno jego rehabilitacji jak i jego rodziny. Gdy się obudzi niech wie, że nie jest sam.

Link do zbiórki.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama