Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Powiat zaprasza do konsultacji w sprawie działki w Rogowie

Powiat Kołobrzeski zaprasza do udziału w konsultacjach dotyczących określenia zasad zagospodarowania części działki nr 376/63 położonej w Rogowie. Co mogło by powstać na działce? W dokumencie czytamy, że mogłyby to być usługi turystyczne i kultury – centrum wystawiennicze, z dopuszczeniem lokalizacji: muzeum militarnego, usług sportu i rekreacji, towarzyszącej funkcji hotelu do 50 miejsc noclegowych. Powiat Kołobrzeski zamierza wyremontować budynek hangaru i środki na remont pozyskać między innymi z udostępnienia działki 376/63 w celu zagospodarowania. Ponadto celem Powiatu jest uatrakcyjnienie terenu przyległego do planowanego oddziału Muzeum poprzez zrealizowanie infrastruktury towarzyszącej muzeum.

Przedmiotem postępowania jest przeprowadzenie konsultacji w celu ustalenia formy zagospodarowania części działki 376/63 o pow. 1,6408 ha, oznaczonej jako Bi - inne tereny zabudowane, zlokalizowanej w Rogowie, obręb Mrzeżyno – 3, gmina Trzebiatów, powiat Gryficki.

Do udziału w konsultacjach mogą przystąpić wszystkie zainteresowane podmioty. Warunkiem jest złożenie informacji o woli udziału w konsultacjach: pisemnie na adres Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu, pocztą elektroniczną na adres: starostwo@powiat.kolobrzeg.pl; sekretariat@powiat.kolobrzeg.pl lub poprzez elektroniczną skrytkę podawczą Starostwa: /spkol/skrytka

Pełna informacja o konsultacjach dostępna jest na stronie: https://www.spkolobrzeg.finn.pl/bipkod/005/003

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama