Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wojewódzkie obchody Dni Olimpijczyka w Kołobrzegu

We wtorek 15 listopada 2022 roku starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski zorganizował pierwsze spotkanie dotyczące przygotowania w roku 2023 wojewódzkich uroczystości Dni Olimpijczyka w Kołobrzegu. Co roku impreza odbywa się w innym mieście, w 2021 roku był to Świdwin, a w roku 2022 - Szczecin. Na spotkaniu obecny był prezes Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej Stanisław Kopeć oraz przedstawiciele kołobrzeskich stowarzyszeń.

- Planujemy zorganizować wojewódzkie obchody Dni Olimpijczyka na początku czerwca. Jeśli się uda to połączymy je z jubileuszowym Memoriałem im. Michała Barty. Oczywiście zapraszam wszystkie chętne organizacje i osoby, które chciałyby się włączyć w przygotowanie tego przedsięwzięcia do kontaktu z Wydziałem Edukacji i Kultury. Na pewno będzie to duże wydarzenie z całym ceremoniałem olimpijskim. Chcemy zaprosić olimpijczyków z naszego regionu i nie tylko, ale przede wszystkim pokazać naszą kołobrzeską młodzież, która ma już wiele sukcesów na swoim koncie. - mówi starosta Tomasz Tamborski.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama