Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ruszyła akcja Śniegowiec - MOPS i Straż Miejska pomagają bezdomnym

Od dziś Strażnicy Miejscy wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej 2 razy w tygodniu monitorują miejsca, w których przebywają osoby bezdomnie. Są to najczęściej tereny ogródków działkowych oraz pustostany. W takcie wizyt monitorowana jest kondycja fizyczna bezdomnych a zarazem dostarczana jest im żywność oraz ciepła odzież. Poza tym informowani są o możliwości skorzystania z miejskiego schroniska oraz ogrzewalni, która od 1 października jest przygotowana na przyjęcie bezdomnych. Natomiast z chwilą pojawienia się komunikatów o nadciągających mrozach Strażnicy Miejscy w obawie o zdrowie i życie bezdomnych będą odwiedzać miejsca ich pobytu 2 razy dziennie. Akcja „Śniegowiec” prowadzona jest w naszym mieście już od 2008 roku. Pracownicy socjalni z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w ramach tej akcji zajmują się osobami bezdomnymi, które nie chcą wrócić do normalnego życia. 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama