Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nowy ładunek dotarł do portu, a stamtąd na statek [wideo]

Zapowiada się wyjątkowy rok, jeśli idzie o przeładunki w kołobrzeskim Porcie Handlowym. Nie tylko wojna w Ukrainie spowodowała, że nasze wodne okno na świat stało się tak bardzo atrakcyjne. Ogólny wzrost kosztów logistycznych i paliwa przełożył się na zmiany. Więcej ładunków, więcej pociągów, więcej statków - tak to wygląda w skrócie.

Kołobrzeski port pochwalił się tymczasem nowym rodzajem ładunku, który trafił na jeden ze statków. To żelazokrzem. Jest on wykorzystywany w różnych procesach w przemyśle metalurgicznym. Ładunek został umieszczony na statku "Westweind". To masowiec o długości 89 metrów, pływający pod banderą Niderlandów, zbudowany w 2003 roku, o nośności 2815 ton.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama