Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Bezpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Powiatu Kołobrzeskiego

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski informuje, że mieszkańcy Powiatu Kołobrzeskiego mogą korzystać z darmowej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Z bezpłatnej porady prawnej może skorzystać każdy, kto znajduje się w sytuacji, w której nie może ponieść kosztów odpłatnej pomocy i złoży stosowne oświadczenie. System nieodpłatnej pomocy jest skierowany również do osób ze szczególnymi potrzebami. Osoby z niepełnosprawnością ruchową, które nie mogą stawić się w punkcie osobiście, oraz osoby posiadające trudności w komunikowaniu się, mogą skorzystać z porady poza punktem lub przy użyciu środków porozumiewania się na odległość.

Punkty świadczące Nieodpłatną Pomoc Prawną i Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelski w Powiecie Kołobrzeskim:

1. Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej przy ul. Grottgera 11 w Kołobrzegu, pokój nr 5, prowadzony przez Centrum Poradnictwa Prawnego "Prawnikon".

Godziny otwarcia punktu:

poniedziałek, środa, piątek 11.00-15.00,
wtorek, czwartek 09-13.00.

2. Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej przy ul. Okopowej 15 w Kołobrzegu, pokój nr 13, prowadzony przez Okręgową Radę Adwokacką w Koszalinie oraz Okręgową Izbę Radców Prawnych w Koszalinie.

Godziny otwarcia punktu od poniedziałku do piątek 16.00-20.00.

3. Punkt Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w Gościnie przy ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58 prowadzony przez Centrum Poradnictwa Prawnego "Prawnikon".

Godziny otwarcia punktu od poniedziałku do piątku 15.00-19.00.

Rejestracja na porady pod numerem telefonu: 94 354 77 29, pon. - pt. 7.30-15.30.

Za pomocą poczty elektronicznej npp@powiat.kolobrzeg.pl. Za pomocą strony internetowej TUTAJ.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama