Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Utrudnienia na Armii Krajowej i Łopuskiego dopiero od poniedziałku

Jak już was informowaliśmy dziś tj. w czwartek miała nastąpić zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Łopuskiego. Ma to być ostatni już etap tymczasowej organizacji ruchu na czas przebudowy ul. Armii Krajowej. Na skrzyżowaniu w ciągu ulicy Łopuskiego ruch zostanie skierowany na przebudowany pas ruchu. Ponadto zamknięta zostanie część skrzyżowania ulicy Łopuskiego / Armii Krajowej od strony centrum. Skręt z ul. Łopuskiego w prawo (w ul. Armii Krajowej) do centrum będzie niemożliwy. Jak dowiedzieliśmy się dziś od rzecznika prasowego magistratu Michała Kujaczyńskiego, ze względu na warunku atmosferyczne droga zostanie zamknięta w poniedziałek 29 listopada. Wjazd do centrum możliwy będzie na przykład przez ulicę Rzeczną i Narutowicza.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama