Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Konsultacje w Radzikowie o ścieżce rowerowej [wideo]

Na osiedlu Radzikowo odbyło się dziś spotkanie zorganizowane przez radnych tego osiedla z wicestarostą Jackiem Kusiem, projektantem i przedstawicielem Zarządu Dróg. Mieszkańcy na spotkaniu zadawali pytania dotyczące przebiegu ścieżki rowerowej na odcinku Radzikowo - Grzybowo. Na pytania odpowiadał głównie wicestarosta Kuś oraz projektant. Miejscami było nerwowo, co zobaczyć można na poniżej zamieszczonym materiale wideo. Wcześniej o wycince drzew wiedzieli radni osiedla, ale z tego co wynikło dziś na spotkaniu nie przekazali tych informacji mieszkańcom. W konsekwencji czego wydano już pozwolenie na budowę i nie ma już możliwości naniesienia zmian. Mieszkańcy pytali tez o możliwość zamontowania ekranów dźwiękochłonnych, ale projekt tego nie przewiduje. Ostatecznie obecni na miejscu zaakceptowali projekt, nie mieli do niego uwag. A kwestia wyciętych drzew została wskazana przez projektanta, będą to drzewa na linii przebiegu ścieżki rowerowej. Inwestor w ramach rekompensaty wykona nasadzenia zastępcze i podejmie próbę przesadzenia niektórych drzew w inne miejsca.

Wszelkie uzgodnienia, sugestie i konsultacje realizowane przez powiat kołobrzeski odbywają się w odpowiednim czasie, czyli na etapie koncepcji do projektu. Tak też będzie w przypadku ulicy Starynowskiej, na które już mieszkańców wicestarosta zaprosił, odbędą się one na przełomie stycznia i lutego 2023 roku.

 

Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama