Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pędził 101 km/h w obszarze zabudowanym z zakazem prowadzenia

W niedzielę policjanci drogówki podczas patrolowania ulic radiowozem nieoznakowanym zauważyli pojazd, który prawdopodobnie porusza się z nadmierną prędkością. Zmierzyli prędkość samochodu i ujawnili, że w obszarze zabudowanym kierujący jedzie aż 101 km/h. Policjanci niezwłocznie zatrzymali pojazd. Podczas kontroli okazało się, że kierujący nie ma prawa jazdy, co więcej posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów do 2026 roku.

W związku z przekroczeniem prędkości skierowano wobec niego wniosek o ukaranie do sądu. Przed sądem będzie się też toczyło osobne postępowanie dotyczące niestosowania się do orzeczonych środków karnych, za co kara może sięgać nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama