Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Społeczna Straż Rybacka zyskała dziś nowy sprzęt [wideo]

 W poniedziałek w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych został przekazany nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej.

- W ramach zadania, dofinansowanego z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze", zakupiliśmy: pojazd czterokołowy QUA, garaż, kaski motocyklowe, system monitoringowy, radiotelefony ręczne wraz z zestawem słuchawkowym, akumulatory oraz fotopułapki. Celem zadania jest podjęcie działań umożliwiających przeciwdziałanie kłusownictwu i nielegalnym połowom na rzece Parsęcie i jej dopływach poprzez zakup wyposażenia dla Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Kołobrzeskiego. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Strażnicy na konferencji mówili, że zauważalny jest spadek kłusownictwa. Najczęściej przyłapywani są oni na nielegalnym połowie troci. Na dzień dzisiejszy społecznych strażników jest 23, patrolują rzeki z powietrza, lądu oraz łódki.

Całkowita wartość zadania 82.171 zł. Uzyskane dofinansowanie z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" wyniosło 69.845,48 zł, pozostałą kwotę w wysokości 12.326 zł. sfinansowano z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego. 

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama