Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trwa rozbiórka punktów handlowych na kołobrzeskim targowisku

Rozpoczęły się prace rozbiórkowe na terenie miejskiego targowiska. Ciężki sprzęt od rana wyburza stoiska, wiaty i budynki. Ostatni dzień handlowy na targowisku przy Trzebiatowskiej to wtorek 29 listopada. Pierwszy dzień handlowy targowisku zastępczym to 2 grudnia. Stałe lokalizacje – działające także poza dniami handlowymi mogą funkcjonować do końca listopada i w nowe miejsce przenieść się od 1 grudnia.

W ramach inwestycji zostanie wykonana duża wiata handlowa na kilkadziesiąt miejsc oraz budynek socjalno – biurowy z toaletami w tym, także dla osób z niepełnosprawnością. Budynek biurowy, z którego korzystano do tej pory, zostanie rozebrany. Pojawi się nowa infrastruktura podziemna (sieć wod-kan i energetyczna). Będą też wyznaczone lokalizacje na posadowienie pawilonów handlowych, które będzie jednak trzeba sfinansować we własnym zakresie, ale w oparciu o przygotowany przez spółkę projekt.

Wykonawca to konsorcjum firm:
- WS Sp. z o.o. (lider konsorcjum), Ul. Kupiecka 3c, 78-100 Kołobrzeg
- WP-Werema Paweł (partner konsorcjum), ul. Gen. J. Bema 5/32, 78-100 Kołobrzeg
- SKITECH Jakub Skibiński (partner konsorcjum), ul. Wschodnia 17/9, 78-100 Kołobrzeg

Koszt inwestycji to 8.336.666,66 zł, a potrwa ona 6 miesięcy.

Zapraszamy was na małą wycieczkę po rozbieranym targowisku.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama