Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W środę otwiera się druga restauracja McDonald's w Kołobrzegu

Już w środę o 10:30 otworzy się druga restauracja McDonald's w Kołobrzegu. Znajduje się ona na ulicy Bolesława Krzywoustego na przeciw galerii Karuzela. Nowa restauracja będzie nieco większa od tej na Koszalińskiej, dodatkowo wybudowano na jej terenie plac zabaw dla najmłodszych. Wysoki słup z logo widać z daleka na trasie S6, to kolejna restauracja, która znajduje się przy węźle. Kolejne są w Koszalinie i Nowogardzie. Jak poinformował nas przedstawiciel firmy w środku znajdziemy 100 miejsc siedzących, na zewnątrz 72. Do obsługi McDriv'a przygotowano dwie linie. W środku znajdziemy także McCafe. Restauracja czynna w godzinach 06:00-24:00 cały tydzień. W środę dla pierwszych Gości przewidziane są drobne upominki, do każdego zamówienia puszka coca cola gratis. Pracę w lokalu znalazło około 50 osób.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama