Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zaginęła Adriana Leszczyńska

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu poszukuje zaginionej Adriany LESZCZYŃSKIEJ. Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiona proszony jest o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu lub najbliższej jednostki Policji.

Zaginiona Adriana LESZCZYŃSKA

Nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona przebywa prawdopodobnie w Holandii od lipca tego roku, gdzie wyjechała w celach zarobkowych. Od września b.r. nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Rysopis:

wiek 46 lat,

wzrost – 155 cm.,

szczupła budowa ciała,

włosy blond do ramion,

oczy koloru zielonego.

Brak informacji na temat ubioru zaginionej.

Ktokolwiek zna jej miejsce pobytu lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu, ul. Kilińskiego 20, telefonicznie: 47 78 46 511/512 lub najbliższą jednostką Policji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama