Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowe taryfy za ogrzewanie z MEC-u

Miejska Energetyka Cieplna w Kołobrzegu informuje, że od dnia 1 grudnia 2022 wchodzi w życie nowa XVIII taryfa na ciepło. Jest ona zbudowana w oparciu o aktualnie ponoszone koszty prowadzenia działalności. Poprzednia taryfa zawierała np. cenę miału węglowego na poziomie 313,- zł/t. Zmiana taryfy ma jedynie zrównoważyć koszty a nie ma na celu generowania dodatkowych zysków. W związku z obowiązującą ustawą o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw z dnia 15 września, która chroni odbiorców ciepła do lokali mieszkalnych oraz wymienionych w ustawie podmiotów publicznych wzrost cen ciepła nie dotknie wszystkich w jednakowy sposób. Wzrosty dla poszczególnych odbiorców zależne będą od grupy taryfowej i sposobu rozliczania odbiorcy z zarządcą nieruchomości.

Szczegóły nowej taryfy znajdziecie Państwo na stronie internetowej pod linkiem: http://www.mec.kolobrzeg.pl/
Informacji udziela również Dział Obsługi Klienta tel. 94 35 752 24

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama