Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

30 listopada 2023    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2023    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W starostwie od poniedziałku będzie można odebrać bezpłatne kalendarze

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu kołobrzeskiego, od poniedziałku 5 grudnia, do odbioru bezpłatnych kalendarzy ściennych na rok 2023, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.

"Akcja z kalendarzami stała się akcją cykliczną i nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W tym roku do rozdania mamy 5 000 bezpłatnych kalendarzy ściennych. Tegoroczna edycja po raz kolejny zawiera nie tylko malownicze krajobrazy, ale również przepiękne fotografie ptactwa, występującego w naszym powiecie, autorstwa Miłosza Kowalewskiego. Gorąco zapraszam do starostwa." - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po odbiór darmowych kalendarzy od poniedziałku do Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1, na parterze, w godzinach pracy urzędu, czyli od 07.30 do 15.30. Akcja trwa do wyczerpania kalendarzy.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama