Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tymczasowe miejskie targowisko już ruszyło

Już od 5.30 rano na tymczasowym miejskim targowisku rozpoczął się przyjazd sprzedawców, rozkładanie towaru, a przed 6 pojawili się też pierwsi klienci. Jak mówili nam sprzedawcy sporo klientów zjawiło się  w nowym miejscu, największym zainteresowaniem cieszyły się warzywa i ryby. Taki przedświąteczny tłum jak mówili handlujący pojawi się dopiero za tydzień.

Do poprawki jest jeszcze kilka rzeczy, ale największy problem jaki dziś zauważyliśmy to wyjazd z parkingu na cmentarzu, aby wydostać się z ulicy Świętego Wojciecha trzeba odstać nawet kilkanaście minut by wyjechać na wprost lub w prawo w stronę Zieleniewa. Kolejne targowisko już we wtorek.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama