Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zbiórka dla schroniska, festyn w Podczelu

Na stronie kołobrzeskiego schroniska pojawiła się taka informacja. - Ruszamy z następną akcją pomocy dla zwierząt, w Schronisko Dla Zwierząt REKS w Kołobrzegu, wraz z Brotherhood MC Poland z Podczela. W dniach 10.11.- 03.12.br. w każdy wtorek i czwartek od godz. 16:00 do godz. 19:00 w siedzibie Klubu Motocyklowego Brotherhood MC Poland, będą zbierane dary dla Schronisko Dla Zwierząt REKS w Kołobrzegu. W dniu inauguracyjnym tj. 03.12. od godz. 11:00 - 20:00 przewidujemy drobny poczęstunek i ciepłą herbatę, animacje dla najmłodszych ( malowane buzie jak kotki czy tygryski) licytacje fantów, ognisko. Pragniesz wspomóc akcję a posiadasz i chcesz przekazać swoje gadżety do licytacji, skontaktuj się z nami. Razem możemy wiele.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama