Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policjanci zaopiekowali się potrąconym psem, sprawca odjechał

W niedzielny wieczór funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Kołobrzegu dostali wezwanie do miejscowości Skrzydłowo, gdzie na drodze W112 miał znajdować się potrącony pies. Na miejscu niestety okazało się, że sprawca odjechał, a pies przemoczony, trzęsący się, leżał zwinięty przy drodze. Doznał on bardzo poważnego urazu tylnej prawej łapy, mogła być nawet złamana. Funkcjonariusze zaopiekowali się pieskiem, ogrzali go w radiowozie, napoili, a następnie przekazali pracownikowi schroniska REKS, skąd trafił  pod opiekę weterynarza. Funkcjonariusze apelują zarówno do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach znajdujących się w rejonach miejscowości jak i do samych właścicieli najmniejszych pociech by dbali o swoje zwierzęta, ich bezpieczeństwo jak również bezpieczeństwo innych uczestników ruchu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama