Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mikołajki z Rotary Club dla dzieci z Okruszka

W poniedziałek 5 grudnia 2022 roku w hotelu Ikar Plaza w Kołobrzegu z okazji Mikołajek Kołobrzeski Klub Rotary zorganizował spotkanie pn. „Paczka od Świętego Mikołaja dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Okruszek w Kołobrzegu”.
Kołobrzeski Klub Rotary prowadzi działalność charytatywną, krzewi i wspiera ideę służby społeczeństwu oraz niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Od lat organizuje imprezy z udziałem dzieci i młodzieży z terenu naszego powiatu.

Z okazji Mikołajek zorganizował spotkanie z udziałem podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek” w Kołobrzegu. Impreza mikołajkowa nie mogła odbyć się bez obecności Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom paczki świąteczne. Oprócz paczek dla dzieci przygotowany był słodki poczęstunek oraz fotobudka. Życzenia najmłodszym złożyli Prezydent Rotary Club Magdalena Klugowska - Reszke, prezydent Anna Mieczkowska oraz wicestarosta Jacek Kuś.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama