Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mikołajki na sportowo z Kotwicą

6 grudnia w hali sportowej w Kołobrzegu zorganizowano wyjątkową imprezę – Mikołajki na Sportowo z Kotwicą, w której udział wzięło 245 dzieci z grup młodzieżowych Miejskiego Klubu Piłkarskiego Kotwica Kołobrzeg. W zabawę włączyli się także zawodnicy oraz sztab szkoleniowy pierwszej drużyny, którzy wcielili się w rolę animatorów i bawili się z małymi piłkarzami podczas kilku piłkarskich konkurencji. Sportową rozgrzewkę – zumbę poprowadziła Karina Dmyterko-Zin, a w świąteczny nastrój wszystkich uczestników wprowadził Zespół Smyczkowy Państwowej Szkoły Muzycznej w Kołobrzegu pod batutą Jacka Kujawskiego. Nie mogło zabraknąć także wizyty św. Mikołaja z workami pełnych prezentów, który do hali wjechał…Harleyem. Dzieci najbardziej ucieszyły wyjątkowe klubowe szaliczki zrobione specjalnie dla nich na tę okazję. Pomysł prezentów w postaci unikatowych szalików dla dzieciaków Kotwicy to krok w kierunku przyszłorocznego utworzenia Strefy Małego Kibica podczas domowych meczów pierwszej drużyny – powiedział Łukasz Bednarek, dyrektor Kotwy.

Warto dodać, że partnerem organizacyjnym imprezy był zespół Hotelu HAVET w Dźwirzynie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama