Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kibice z prezentami w szpitalu [foto]

Kibicowanie to nie tylko obecność na stadionie, ale także działalność poza nim. Pokazali to dzisiaj członkowie Stowarzyszenia Kibiców Nasza Kotwica odwiedzając kołobrzeski szpital, aby obdarować prezentami dzieci tam przebywające. Po raz dwudziesty -  jak piszą kołobrzescy kibice -  chociaż nie z rzędu (przerwa spowodowana pandemią) biało-niebieski Mikołaj odwiedził w Mikołajki Kołobrzeski szpital by obdarować znajdujące się tam dzieciaki prezentami. Słodycze i gadżety KOTWICY trafiły do najmłodszych, a poduszki i koce w ręce pani ordynator.
Wielkie podziękowania dla wszystkich dzięki którym kolejna edycja stała się faktem! - piszą kibice.

Mali pacjenci i ich rodzice nie ukrywali radości z wizyty biało-niebieskiego Mikołaja. Za rok kolejna akcja.

foto FB Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama