Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nowy radiowóz w kołobrzeskiej komendzie [wideo]

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu otrzymała nowy radiowóz. oznakowany według nowego wzoru, który ma na celu poprawę widoczności radiowozu oraz łatwiejszą jego identyfikację. Zakup pojazdu został zrealizowany przez Komendę Główną Policji przy wsparciu ze środków budżetu Gminy Kołobrzeg.

Nowoczesny sprzęt jest bardzo ważny dla funkcjonariuszy pod kątem ich działań. Dzięki wsparciu Policja może jeszcze efektywniej pełnić służbę na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Gmina Kołobrzeg dofinansowała zakup radiowozu kwotą 64 500 zł. 

Mamy nadzieję, że nowy wóz spełni wszystkie oczekiwania i pomoże im skutecznie wykonywać ich obowiązki. Życzymy im też jednak, a także mieszkańcom, żeby tych interwencji było jak najmniej. 

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama