Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

3 czerwca 2023    |    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
3 czerwca 2023    
    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dzień dobry TVN w Kołobrzegu

Port Jachtowy i kołobrzeska plaża to miejsca, w których dziś pojawił się Bartek Jędrzejak z ekipą Dzień Dobry TVN. Podczas wejść antenowych prezenterowi DDTVN towarzyszyła jednostka SAR czyli Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa. To jednak nie koniec odwiedzin telewizyjnej ekipy w Kołobrzegu. Już jutro przy kołobrzeskim Ratuszu zostanie otwarte Świąteczne Miasteczko Dzień Dobry TVN, które będzie częścią Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wejścia z Kołobrzegu poprowadzi Sandra Hajduk i Filip Chajzer. O tym, że RE:Generacja w Kołobrzegu jest przez cały rok opowiedzą zaproszeni goście. Dla odwiedzających miasteczko czekają ciekawe atrakcje.

Już teraz zapraszamy kołobrzeżan na Plac przy Ratuszu i przed telewizory.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama