Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Opanowano pożar bazaru. Jeden strażak został ranny, trafił do szpitala

Jak już mogliście przeczytać na naszym portalu, około godziny 15 doszło do pożaru na bazarze przy Okopowej. W trakcie akcji gaśniczej natrafiono na ciało mężczyzny, być może był on stróżem. Jak udało nam się ustalić, jeden ze strażaków ochotników, podczas prac rozbiórkowych uległ wypadkowi i upadł na deskę z gwoździem, który wbił się w jego plecy. Został opatrzony przez ratowników medycznych na miejscu i przewieziony do kołobrzeskiego szpitala.

Obecnie, na godzinę 19, trwają intensywne prace rozbiórkowe i przerzucanie pogorzeliska. Nie posiadamy informacji na temat innych ofiar pożaru. Spalonych zostało kilka obiektów handlowych. Strażacy znaleźli na miejscu cztery butle z gazem. Gaszenie było utrudnione, ponieważ najbliższy hydrant znajdował się dopiero koło przedszkola, skąd strażacy przepompowywali wodę do większych pojazdów gaśniczych.

Na miejscu pracują policjanci oraz technik policyjny. Ulica Okopowa jest nadal nieprzejezdna.

fot.: własne, OSP Dygowo, GPR Kołobrzeg

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama