Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

38-latek pod wpływem narkotyków i zakazem prowadzenia zatrzymany

Funkcjonariusze kołobrzeskiej prewencji podczas patrolu ulic miasta zauważyli kierującego, który na widok radiowozu znacznie przyspieszył i dynamicznie skręcił na pobliskie osiedle. Mężczyzna zaparkował i wyszedł z auta i zaczął od niego szybko odchodzić. Policjanci niezwłocznie ruszyli za nim. Mężczyzna został zatrzymany i podczas legitymowania ustalono, że posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, w wyniku sprawdzenia ujawniono przy nim substancje zabronione tj. foliowe woreczki strunowe z zawartością narkotyków. 38-latek został przebadany na zawartość środków zabronionych w organizmie z wynikiem pozytywnym w związku z czym pobrano mu krew do dalszych badań.

O jego losie będzie decydował sąd, mężczyzna może usłyszeć wyrok nawet 5 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama