Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wigilia z kombatantami [foto]

W poniedziałek 12 grudnia 2022 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego przy ZSE-H w Kołobrzegu odbyła się wigilia z udziałem członków Rady Współpracy Organizacji Kombatanckich i Związku Żołnierzy WP Ziemi Kołobrzeskiej. Po dwóch latach przerwy związanej z epidemią koronawirusa Rada Współpracy Organizacji Kombatanckich i Związku Żołnierzy WP Ziemi Kołobrzeskiej zorganizowała spotkanie wigilijne z udziałem włodarzy miasta i powiatu oraz przedstawicieli organizacji kombatanckich z terenu powiatu kołobrzeskiego. Wszystkich przybyłych członków Rady oraz zaproszonych gości na spotkaniu opłatkowym w imieniu nowo wybranego przewodniczącego Piotra Barańskiego przywitał pełnomocnik starosty i prezydenta ds. kombatantów Zbigniew Bejger. Wśród zaproszonych gości był kapelan garnizonu Kołobrzeg ks. kpt. Błażej Woszczek oraz proboszcz parafii NMP ks. dr Andrzej Pawłowski, który tradycyjnie odmówił modlitwę w intencji wszystkich zebranych gości. Spotkanie wigilijne nie mogło odbyć się bez życzeń, wspólnego kolędowania oraz potraw wigilijnych. Nie zabrakło również opłatka, którym podzielili się z kombatantami starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Jacek Kuś. Spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama