Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Armii Krajowej pod prąd, a to błąd...

Zauważyliśmy, że kierowcy notorycznie jeżdżą pod prąd ulicą Armii Krajowej na odcinku od skrzyżowania z Katedralną do Wąskiej. A to poważny błąd, który może kosztować nawet mandat w wysokości 500 złotych oraz 5 punktów karnych.

Jak to się stało, że kierowcy jadąc ulicą Katedralną, na skrzyżowaniu z Armii Krajowej (przy Hosso), skręcają w lewo? Powód wydaje się być prosty: ulica Armii Krajowej jest od skrzyżowania z Łopuskiego nieprzejezdna. Ale znak B-2 "zakaz wjazdu" obowiązuje. Co prawda, na skrzyżowaniu ulicy Wąskiej i Armii Krajowej nie obowiązuje znak nakazu jazdy w prawo i tam można skręcić w lewo na parking pomiędzy ul. Dubois a Łopuskiego, ale tam i tylko tam, a nie wcześniej.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama