Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

MOSiR pracuje nad uruchomieniem lodowiska

Odwiedziliśmy dziś tory łucznicze nad Kanałem Drzewnym, które pracownicy Miejskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji powoli zamieniają w lodowisko. Cała operację skomplikował silny mróz, który w nocy spadł poniżej 10 stopni Celsjusza, a także padający i zamarzający śnieg. Obecnie trwa przygotowanie podłoża. Skręcono już bandy. Na razie jest temperatura ujemna, ale wkrótce ma ona wzrosnąć nawet do 6 stopni Celsjusza 24 grudnia. Jak mówią pracownicy, jeśli utrzymają się niskie temperatury, to koszt uruchomienia lodowiska będzie niższy. Niestety, cykl technologiczny jest dość długi i potrwa co najmniej do 30 grudnia. Jak usłyszeliśmy nieoficjalnie, należy też trzymać kciuki, żeby nie było awarii. Najpoważniejsza z nich wystąpiła w Boże Narodzenie 2019 roku (przeczytaj). Całość instalacji ma już niemal 20 lat i można ją uznać jako nieco przestarzałą. Ale na razie jakoś działa...


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama