Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Śnieg nie pada od kilku dni, a na niektórych chodnikach jest lodowisko

Zima w tym roku przyszła nie tylko szybciej, niż niektórzy się spodziewali, zapewne ze względu na bardzo ciepły listopad. Ale gdy już przyszła, to zmroziła miasto na dobre. Śniegu, jak na Kołobrzeg, spadło dość dużo. Równie dużo było czasu na odśnieżenie chodników. Niestety, o czym każdy może się przekonać, nie wszędzie to nastąpiło. Są takie miejsca, gdzie śnieg się roztopił, a mróz zamienił go w lód. I po takich małych chodnikowych lodowiskach muszą poruszać się kołobrzeżanie. Co prawda, nie ma takich miejsc zbyt dużo, ale być może odpowiednie służby, jak Straż Miejska, mogłyby takim właścicielom odświeżyć pamięć? Warto pamiętać, że właściciele i zarządcy budynków odpowiadają za odśnieżenie także chodnika przylegającego do ich nieruchomości. W przypadku wypadku i uszkodzenia ciała, to odpowiadają za to właściciele...


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama