Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jest problem z działaniem tablic Komunikacji Miejskiej

"No signal", migające kropki, albo w ogóle brak jakiejkolwiek reakcji. Tak wyglądają tablice informujące o ruchu autobusów w naszym mieście. O awarii informują nasi czytelnicy, którzy muszą korzystać z rozkładów jazdy zamieszczony na przystankach. Wielu od tego się odzwyczaiło. Jak informuje nasz portal Michał Jaczyński, prezes Komunikacji Miejskiej, jest awaria. Firma obsługująca tablice diodowe stara się naprawić je zdanie. - Udało się to już w przypadku dwóch tablic - mówi prezes.

Powód awarii? Ostatnie mrozy i wiek. Faktycznie, w przyszłym roku tablice będą obchodzić swoje 10 urodziny w mieście nad Parsętą. Dynamiczny System Komunikacji Pasażerskiej w Komunikacji Miejskiej - bo tak on się nazywa, przypadł do gustu pasażerom, bo pokazuje faktyczny rozkład jazdy, czyli za ile i na którym przystanku pojawi się dany autobus. Uruchomiono go w kwietniu 2014 roku (zobacz). Michał Jaczyński liczy na to, że jednak awarię uda się usunąć.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama