Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Stanisław H. na wolności, w sprawie wójta dwa zażalenia

Stanisław H., właściciela działek w Dźwirzynie, na których miał powstać czterogwiazdkowy hotel (zobacz), były prezes grupy "Hasco", założyciel znanego i dużego producenta leków oraz kosmetyków, jak wynika z naszych informacji, opuścił areszt śledczy i za poręczeniem majątkowym 1 mln zł jest już na wolności. Na wolności są także pozostałe osoby, które usłyszały zarzuty w aferze łapówkarskiej: Tomasz Tamborski i Jacek S. Żaden z nich nie przyznał się do winy.

W sprawie wójta Włodzimierza Popiołka, wobec którego Sąd Rejonowy w Kołobrzegu zdecydował o przedłużeniu aresztu o 1 miesiąc (zobacz), zarówno prokuratura jak i obrona złożyły zażalenie. Rozpatrzy je Sąd Okręgowy w Koszalinie. Zgodnie z przepisami, sąd robi to niezwłocznie. Nie wiadomo, czy posiedzenie sądu odbędzie się przed świętami.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama