Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Świąteczny spacer nad morzem [foto]

Święta to czas kiedy możemy odpocząć w gronie najbliższych, zrelaksować się, powspominać razem z rodziną dawne czasy lub obejrzeć po raz 25 świąteczną przygodę małego urwisa na Polsacie.  W czasie świąt powinniśmy zadbać o to, aby ten czas wpłynął na nas pozytywnie, dlatego warto wybrać się na święta w miejsce poza domem, gdzie codzienne obowiązki nie będą nas ,,prześladować’’. Kto mógł wybrał się w góry lub nad morze. Odwiedziliśmy dziś kołobrzeską promenadę. Wietrzna pogoda nie przeszkodziła w spacerach na molo, promenadą czy brzegiem morza. Jedni delektowali się goframi inni grzańcem, który był idealny w tę pogodę.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama