Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Armii Krajowej już w pełni przejezdna

Udało się tak ja zapowiadała magistrat. Ostatnie prace udało się zrealizować już po świętach. Największy problem był z malowaniem pasów i przejść dla pieszych. Ulica Armii Krajowej była już dziś w pełni otwarta dla ruchu. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie tam trzeba wykonać nieco poprawek. Można zrozumieć, że gdzieniegdzie schodzi farba z pasów, bo były one malowane w trudnych warunkach atmosferycznych. Naszym zdaniem jednak warto też przyjrzeć się poziomowi kostki na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Łopuskiego. Jak można zrozumieć, inwestorowi chodziło o zakończenie budowy i udrożnienie centrum miasta, reszta działań będzie odbywać się w trybie przewidzianym w umowie. Będziemy się temu przyglądać.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama