Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest prawomocna decyzja sądu w sprawie aresztu dla wójta

Prokuratura Regionalna w Szczecinie wniosła niedawno o przedłużenie aresztu dla wójta gminy Kołobrzeg, Włodzimierza Popiołka. Ponieważ wójt przebywa w areszcie śledczym od 3 miesięcy, zgodnie z prawem wnioskiem o przedłużenie tego aresztu zajął się sąd właściwy dla miejsca zamieszkania Włodzimierza Popiołka. Sąd Rejonowy w Kołobrzegu zgodził się na przedłużenie aresztu tylko o miesiąc (przeczytaj). Z tym orzeczeniem nie zgodziła się zarówno obrona jak i prokuratura. Ta ostatnia wskazywała, że m.in. muszą być przesłuchani pracownicy Urzędu Gminy Kołobrzeg. Zażaleniami na areszt zajął się Sąd Okręgowy w Koszalinie. Sąd uznał, że przedłużenie aresztu o miesiąc jest słuszne, sąd w Kołobrzegu podjął dobrą decyzję, a to oznacza, że Włodzimierz Popiołek będzie przebywał w areszcie do 11 stycznia.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama