Clear Sky

12°C

Kołobrzeg

3 czerwca 2023    |    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
3 czerwca 2023    
    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wyróżnienia dla strażników Społecznej straży Rybackiej

W czwartek 29 grudnia 2022 roku w gabinecie starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego zostali wyróżnieni strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Kołobrzeskiego.

Społeczna Straż Rybacka Powiatu Kołobrzeskiego zajmuje się przeciwdziałaniem kłusownictwa rybackiego, szczególnie podczas tarła, dewastacji środowiska naturalnego, zanieczyszczenia cieków wodnych oraz ich brzegów. Obszarem działania straży są wszystkie powierzchniowe wody śródlądowe na terenie naszego powiatu. Na wniosek komendanta Społecznej Straży Rybackiej Andrzeja Skwarka starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski postanowił wyróżnić trzech strażników: Karola Gorczycę, Pawła Momot oraz Wojciecha Czołnowskiego.

W imieniu Zarządu Powiatu w Kołobrzegu starosta wręczył na ręce komendanta straży drobne upominki oraz listy gratulacyjne dla wyróżnionych strażników. Często zdarza się, że podczas wykonywanej służby funkcjonariusze narażeni są na niebezpieczeństwo. Realizują swoje obowiązki z wielkim oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dziękuję strażnikom za dotychczasową współpracę i wzorowe wykonywanie obowiązków, oraz zaangażowanie na rzecz ochrony wód i walki z kłusownictwem na terenie Powiatu Kołobrzeskiego. – mówi starosta Tomasz Tamborski.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama